img-head

Pozice: Účetní

Náplň práce:

  • vystavování a účtování faktur, bankovních výpisů
  • příprava zápočtů
  • příprava a zajištění dokumentace pro poskytovatele účetních služeb
  • evidence a účtování pokladny a banky
  • příprava a shromažďování podkladů pro audit
  • zpracování DPH
  • reporting
  • běžná účetní/kancelářská administrativa a evidence
  • měsíční a roční účetní závěrky

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického směru
  • praxi v oblasti účetnictví min. 3 roky
  • výborná znalost podvojného účetnictví
  • orientace v účetních a daňových zákonech
  • předchozí zkušenosti v účetnictví a s IS Helios vítány
  • uživatelská znalost práce na PC
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a svědomitost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s více než 25-ti letou historií
  • motivující finanční ohodnocení a mimořádné odměny
  • možnost dalšího vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • po roce týden dovolené navíc
  • sick days
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příjemné pracovní prostředí
Group 17850
Rodinné prostředí
Group 17832
Jedinečné technologie
Group 17844
Rychle rostoucí společnosti