img-head

Pozice: Správce ERP systému

Náplň práce:

  • Správa, administrace a rozvoj ERP systému Helios iNuvio a zajištění rutinního provozu
  • Podpora koncových uživatelů při práci s ERP a firemními aplikacemi
  • Komunikace s dodavateli ERP systému

Požadujeme:

  • Znalost Helios iNuvio
  • Základní znalost databází, zejména prostředí MS SQL
  • Základní znalost administrace Google workspace
  • Angličtiny výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti s více než 25-ti letou historií
  • Motivující finanční ohodnocení a mimořádné odměny
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Po roce týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí

Práce na zkrácený úvazek / brigáda / externě

Místo výkonu práce: Trnec 1734, 666 03 Tišnov
V případě zájmu zasílejte životopis: kariera@in-eko.cz
Tel.: 517 070 613

Group 17850
Rodinné prostředí
Group 17832
Jedinečné technologie
Group 17844
Rychle rostoucí společnosti