img-head

Pozice: Účetní

Baví Vás práce s čísly? Neunikne Vám jehla v kupce sena? Uvítáte rodinné pracovní prostředí ve strojírenské firmě?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • účtování faktur, bankovních výpisů, interních dokladů, pokladny
  • spolupráce s externí účetní kanceláří
  • tvorba, analýza a interpretace měsíčních nebo jednorázových reportů pro vedení společnosti
  • zajištění výkaznictví účetních dat (ČSÚ, Intrastat, …)
  • příprava podkladů pro DPPO
  • příprava podkladů pro DPH
  • úzká spolupráce s vedením společnosti, auditorem, daňovým poradcem, bankami apod.

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického směru
  • praxi v oblasti účetnictví min. 3 roky
  • výbornou znalost podvojného účetnictví
  • orientaci v účetních a daňových zákonech
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivost a svědomitost
  • znalost ERP Helios vítána

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti více než 25 letou historií
  • možnost dalšího vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • závodní stravování/stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mimořádné odměny
  • příjemné pracovní prostředí

Možnost práce i na ŽL nebo na zkrácený úvazek.

Vhodné pro maminky na mateřské nebo pro aktivní důchodce.

Místo výkonu práce: Trnec 1734, 666 03 Tišnov

V případě zájmu zašlete životopis: kariera@in-eko.cz
Tel.: 517 070 619

Group 17850
Rodinné prostředí
Group 17832
Jedinečné technologie
Group 17844
Rychle rostoucí společnosti