O nás

Společnost IN-EKO TEAM je od svého založení zaměřena na výrobu vodohospodářských zařízení, nejen pro čistírny odpadních vod.

historie společnosti

Společnost IN-EKO TEAM s.r.o., která byla založena před více než 25 lety, sídlí ve střední Evropě, kde se nachází také její výrobní závod. Od svého založení se společnost zaměřuje na výrobu vodohospodářských zařízení z nerezavějící oceli, která jsou určena k čištění odpadních vod.

Základem našeho podnikání je důraz na vysoce kvalitní práci, inovativní procesy a komplexní poprodejní služby.

IN-EKO TEAM je společnost s celosvětovou působností a je jedním z nejvýznamnějších výrobců zařízení pro mikrofiltraci nejen na trzích střední a východní Evropy.

Všechna námi nabízená zařízení jsou vlastní výroby, navrhována a vyvíjena našimi konstruktéry. Veškeré naše poznatky a zkušenosti z oboru filtrace vody využíváme k vývoji efektivních a inovačních technologií.

„ALL FOR WATER“ je pro nás každodenní výzvou!

odbornost

mise

Každoročně zemře v důsledku znečištěné vody více než 1 000 000 lidí a více než 2 miliardy lidí po celém světě nemá přístup k bezpečné vodě.

Společnost IN-EKO TEAM vznikla právě proto, aby se zasadila o rozšíření kvalitní vody na zemi prostřednictvím výroby zařízení pro čištění odpadní vody, která nabízí vládám, soukromníkům i průmyslovým firmám.

společenská odpovědnost

Svoji společenskou odpovědnost vidí společnost IN-EKO TEAM ve zlepšení životních podmínek lidí a to prostřednictvím výroby zařízení na čištění odpadních vod a také neustálým hledáním řešení, které umožní poskytovat služby mnoha soukromníkům i průmyslovým firmám. Odpovědností zaměstnanců společnosti je dodržování zákona a respektování dalších lidí a životního prostředí.

strategie

Společnost IN-EKO TEAM se cílí na světové trhy, kde zaznamenává největší poptávku po svých zařízeních.
Naším záměrem je zlepšení vztahů se zákazníky a také zkvalitnění služeb pro spotřebitele prostřednictvím vývoje nové řady zařízení.

Průmyslový trh: podpora průmyslu v oblasti environmentálních problémů a řešení na míru, která nabízejí vysokou technickou přidanou hodnotu a úsporu provozních nákladů.

Komunální trh: inovativní modely čištění odpadních vod pro města a reagování na jejich požadavky ohledně emisních limitů.

zdraví a bezpečnost

Zdraví a bezpečnost je naše priorita.

Každý den jsme se zavázali garantovat fyzickou a psychickou integritu všech našich zaměstnanců prostřednictvím neustálého zlepšování prevence pomocí analýzy nehod, sociálního dialogu a školení o bezpečnosti a ochraně zdraví.

certifikace

Naše společnost zavedla systém managementu jakosti splňující požadavky CSN EN ISO 9001:2015 a ČSN EN ISO 14001:2015.

Politika ISM

Ocenění AAA

IN-EKO TEAM

Team, který spojují dovednosti a zkušenosti s navrhováním, výrobou, řízením a dynamickým řešením potřeb zákazníků. Více než 80 osob patří k jedné z předních výrobních společností v Jihomoravském kraji.

Zkušený, dynamický, kreativní Mladý a připravený zapálený, pro-zákaznicky orientovaný tým, ale především nadšený a nápomocný.

Zmíněné nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům přidanou hodnotu.

IN-EKO TEAM pro nás znamená víc než jen práci!

obchod, marketing & technická podpora projektů

TEAMy obchodu, marketingu a technické podpory projektů pracují pro zákazníky z celého světa. Naše „brand ambassador group“ připravuje řešení přímo pro konkrétního zákazníka, dle jeho požadavků. Odpovíme na Vaše dotazy z celého světa.

Motto tohoto týmu zní: „Vaše potřeby, naše potřeby“.

konstrukce & výroba

Práce našich konstruktérů sestává z koncepce, výzkumu, inovací a zlepšování produktů společnosti IN-EKO TEAM. Zaměření se na detail je zase nutností pro výrobní oddělení.

Motto tohoto týmu zní: „musíme a zároveň můžeme zlepšit situaci našich zákazníků“

servis

Pokud jde o Vás a Vaši vodu, nezasloužíte si nic míň, než to nejlepší. Na servisním oddělení jsme věnovali čas sestavení týmu kvalifikovaných a svědomitých techniků, kteří byli odborně vyškoleni a rádi pomáhají našim zákazníkům. Víme, že nad slovním spojením „voda potřebuje péči“ můžete protáčet oči. Pracujeme pečlivě a rychle, abychom správně vykonali naši práci a vrátili se zpět do provozu. Ale co je nejdůležitější, zbavíme Vás stresu a nepohodlí, které vznikly způsobenými problémy.

Motto tohoto týmu zní: „Vždy v pohybu“.

Dotační projekty

Naše společnost využívá finanční podpory EU v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a Operačního programu Zaměstnanost, pomocí nichž usilujeme o posílení konkurenceschopnosti a rozšíření odborných znalostí zaměstnanců. Více informací o projektech

Politika integrovaného systému managementu

Firma IN-EKO TEAM s. r. o. usiluje o:

  1. Posílení pozice na tuzemském trhu
  2. Prosazení se na nových zahraničních trzích
  3. Zajištění vysoké kvality a spolehlivosti výrobků a služeb
  4. Neustálé zlepšování integrovaného systému řízení ve firmě, ochranu ŽP a plnění všech legislativních a jiných požadavků
  5. Zlepšování firemního prostředí a technického vybavení
  6. Zviditelnění firmy v regionu

Všeobecné obchodní podmínky (VOP)

Všeobecné obchodní podmínky (VOP) společnosti IN-EKO TEAM s.r.o.: zobrazit v PDF.