Kariéra

  • ASISTENT/KA MARKETINGU

    Zajímáš se o marketing a chceš pracovat v prostředí zavedené firmy zaměřené na technologie a
    zařízení v oblasti vodního hospodářství?
    Právě teď hledáme hlavu plnou nápadů na marketing

    Koho hledáme
     Máš skvělé nápady, inovativní myšlení a profesionální vystupování
     Skvěle si rozumíš s počítačem (MS Office + grafické programy)
     Máš dobrou znalost angličtiny a nebojíš se spolupracovat se zahraničními partnery
     Umíš vytvořit grafiku nebo prezentaci bez obtíží a během chvilky
     Máš marketingové zkušenosti
     Organizovanost je Tvoje silná stránka – umíš věci dobře naplánovat a dotáhnout do konce
     Zvládáš dělat deset věcí najednou a trocha stresu tě nerozhodí
     Jsi samostatně smýšlející, kreativní a pečlivost ti není cizí
     Můžeš s námi spolupracovat i na ŽL nebo na částečný úvazek

    Co u nás budeš dělat
     Organizovat, budovat a spravovat webové stránky a sociální sítě
     Vytvářet marketingové plány
     Monitoring a vyhodnocování konkurenčních aktivit
     Vytvářet grafiky na bannery, prospekty, reklamní inzerce atd.
     Pomáhat s organizací veletrhů a konferencí
     Zajišťovat reklamní a dárkové předměty

    Co nabízíme
     Práci ve stabilní společnosti
     Pevnou měsíční mzdu + mimořádné odměny
     Práci v příjemné kanceláři
     Možnost home-office
     Kafeterii na pracovišti
     Možnost dalšího vzdělávání, výuku angličtiny na pracovišti
     Příspěvek na stravování
     25 dnů dovolené, sick days
    A další benefity

    Další kroky
    Pošli nám svoje CV a/nebo odkaz na LiN profil
    V případě oboustranného zájmu se pak sejdeme osobně a probereme detaily
    Email: trade@in-eko.cz

  • ASISTENT/KA SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

    Máš dobré komunikativní schopnosti? Baví tě práce s lidmi a chceš pracovat v prostředí zavedené
    firmy zaměřené na technologie a zařízení v oblasti vodního hospodářství?
    Právě teď hledáme posilu na naše servisní oddělení.

     Zvládáš výborně komunikaci s lidmi mailem i telefonicky, na lidi působíš příjemně
     Organizovanost je Tvoje silná stránka – umíš věci dobře naplánovat
     Máš dobrou znalost angličtiny a nebojíš se vyřídit hovor do zahraničí
     Jsi samostatně smýšlející a pečlivost ti není cizí
     Máš technické myšlení nebo alespoň zdravý selský rozum
     Dokážeš věci dotáhnout do konce
     Zkušenosti v administrativě se ti budou hodit

     Přijímat a zpracovávat poptávky a objednávky, chystat podklady pro fakturaci
     Připravovat cenové nabídky, vytvářet jednoduché kalkulace
     Zadávat objednávky a výrobu potřebných dílů
     Plánovat servisní výjezdy
     Chystat a odesílat zásilky

    Co nabízíme

    Další kroky

  • SALES MANAGER JUNIOR

    Zajímáš se o obchod a baví tě technika? Máš dobré komunikativní schopnosti? Rád/a bys získal/a
    praxi v prostředí zavedené firmy zaměřené na technologie a zařízení v oblasti vodního hospodářství?
    Právě teď hledáme šikovné kandidáty na pozici Junior Sales Support do našeho obchodního týmu.

     Máš rád/a komunikaci s lidmi mailem, telefonicky i přes social media
     Organizovanost je Tvoje silná stránka – umíš věci dobře naplánovat, sepsat, v reportech máš
    rád/a pořádek
     Dokážeš dobře pracovat s databází firem a hledat v ní spojitosti
     Maily píšeš rychle a profesionálně, v telefonu na lidi působíš příjemně
     Máš dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
     Baví Tě svět techniky a rád/a se učíš novým věcem

    Jaká bude Tvoje role v týmu
     Administrativní podpora Sales týmu
     Emailová komunikace se stávajícími i potenciálními klienty a organizace schůzek
     Administrace poptávek, zpracovávání jednoduchých kalkulací
     Příprava obchodních nabídek a prezentací
     Správa obchodní databáze, koordinace prodejních aktivit a jejich reporting

    Co nabízíme
     Možnost růstu v oblasti sales a business development
     Pevnou měsíční mzdu + provizi založenou na výsledcích

    Další kroky

  • Práce při studiu

    Studuješ a chceš si přivydělat?

    Zajímáš se o životní prostředí?

    Přidej se k nám už během tvého studia!

    Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, dobrá znalost práce na PC (Excel, Word), znalost AJ na velmi dobré úrovni, technické myšlení.
    Obor Technologie zpracování odpadů nebo Vodohospodářství velkou výhodou.

    Můžeš nám pomoci v oblasti konstrukce, obchodu, účetnictví a běžné administrativě.

    Hledáme studenty, kteří mohou docházet alespoň 2x týdně. Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené.

    Své CV zašli na trade@in-eko.cz, budeme se těšit na spolupráci!

  • STROJNÍ ZÁMEČNÍK

    Požadujeme: praxe v oboru minimálně 1 rok, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

    Náplň práce: výroba a montáž dílů a kompletace strojního zařízení dle výkresové dokumentace

    Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, motivující finanční ohodnocení, 25 dnů dovolené, závodní stravování/stravenky, mimořádné půlroční odměny, příjemné pracovní prostředí

    Místo výkonu práce: Trnec 1734, 666 03 Tišnov

    V případě zájmu zasílejte životopis: trade@in-eko.cz517 070 601

  • SVÁŘEČ

    Požadujeme: praxe v oboru minimálně 1 rok, svařování metodou TIG a obalenou elektrodou, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

    Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, motivující finanční ohodnocení, závodní stravování/stravenky, mimořádné půlroční odměny, pravidelné firemní akce, příjemné pracovní prostředí a další benefity.

    Místo výkonu práce: Trnec 1734, 666 03 Tišnov.

    Strukturovaný životopis zasílejte na: , tel.: 517 070 601, 777 744 552.