• Brigáda

    Vaší náplní práce bude:

    • vykonávání jak administrativních prací, tak prací v terénu (např. odběr vzorků vody)
    • práce na PC (Excel, Word)
    • různorodá výpomoc při výzkumu a vývoji našich zařízení

    Hledáme pávě Vás, pokud

    • máte znalosti v oblasti technologie vody či chemie
    • vlastníte řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
    • můžete docházet alespoň 2 dny v týdnu
    • ovládáte Microsoft Office
    • znalost anglického jazyka výhodou

    Nabízíme:

    • flexibilní pracovní dobu – docházka dle domluvy
    • stabilní brigádu s možností získání nových zkušeností
    • možnost dlouhodobé spolupráce

    Místo výkonu práce: Opava
    V případě zájmu zasílejte životopis: kariera@in-eko.cz
    Tel.: +420 517 070 619

  • Ředitel/ka obchodního rozvoje

    Zajímáte se o obchod a techniku? Máte výborné komunikační schopnosti a rádi byste uplatnili své zkušenosti ve společnosti zaměřené na technologie a zařízení v oblasti vodního hospodářství? IN – EKO TEAM s.r.o., přední inženýrská firma specializující se na terciární úpravu v čistírnách odpadních vod, hledá do svého týmu zkušeného obchodního ředitele.

    Co od Vás očekáváme:

    • zájem o techniku a ochranu životního prostředí
    • prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu a vedení týmu
    • schopnost komunikace s lidmi a prozákaznický přístup
    • týmového ducha a schopnost spolupracovat
    • plynulou komunikaci v anglickém jazyce

    Jaká bude Vaše náplň práce:

    • navrhování a provádění obchodních strategií s cílem podpořit růst a dosahování firemních cílů a vizí
    • pochopení a naplňování potřeb stávajících klientů za účelem upevnění a prohloubení obchodních vztahů
    • aktivní vyhledávání a akvizice nových klientů, efektivní správa všech obchodních vztahů
    • vedení a koordinace týmů napříč odděleními (marketing, prodej, zákaznická podpora) k dosažení společných cílů
    • sledování tržních trendů a identifikace obchodních příležitostí pro další růst

    Co Vám nabízíme:

    • klíčovou roli v dynamické a rostoucí společnosti
    • možnost růstu v oblasti sales a business developmentu
    • pevnou měsíční mzdu plus provizi založenou na výsledcích
    • práci v moderním a příjemném prostředí s možností home-office
    • širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů, včetně příspěvků na stravování, jazykové kurzy a další vzdělávání
    • extra týden dovolené, sick days, kafeterii
    • automobil po zkušební době

    Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který formuje budoucnost vodního hospodářství! Těšíme se na Vás.

    Svůj životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na kariera@in-eko.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 773 757 605.

  • Elektroprojektant

    • zpracování elektro dokumentace pro stroje a technologie
    • tvorba elektroschémat
    • tvorba kusovníků
    • podpora pro poptávání dodavatelů elektro
    • oživování elektrorozvaděčů
    • dohled nad montáží
    • poradenství zákazníkům

    Hledáme právě Vás, pokud:

    • máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
    • znáte programování – Siemens LOGO
    • máte odbornou způsobilost dle n.v. 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50/1978 Sb)
    • jste aktivní řidič (řidičský průkaz sk. B)
    • výhodou je znalost projekčního SW Eplan

    Nabízíme:

    • zázemí ve stabilní české společnosti s více než 25 letou historií
    • motivující finanční ohodnocení
    • mimořádné odměny
    • po roce týden dovolené navíc
    • zvýhodněné stravování
    • sick days
    • firemní akce pro zaměstnance
    • příspěvek na penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: Trnec 1734, 666 03 Tišnov
    Tel.: +420 773 757 605

  • Operátor servisních dílů

    • příjem komponentů a jejich naskladnění
    • evidence přijímání a vydávání zboží
    • vydávání materiálu do výroby
    • odpovědnost za svěřené hodnoty

    • máte znalost práce na PC
    • jste samostatný a pečlivý
    • znalost IS Helios výhodou

    Nabízíme:

    • zázemí stabilní české společnosti s více než 30-ti letou historií
    • motivující finanční ohodnocení a mimořádné odměny
    • možnost dalšího vzdělávání
    • jazykové kurzy
    • sick days
    • příjemné pracovní prostředí

    Tel.: 517 070 619

  • ELEKTRIKÁŘ

    • zapojování elektroinstalací našich zařízení dle dokumentace
    • kontrola zapojení strojů a zkoušení správné funkčnosti
    • zapojování rozvaděčů
    • podílení se na výrobě elektrorozvaděčů pro naše zařízení

    • máte SŠ/SOU vzděláním, obor elektromechanik – slaboproud
    • umíte číst technickou dokumentaci
    • jste spolehlivý/á, samostatný/á a pečlivý/á
    • máte znalost systému LOGO! Siemens a jeho programování
    • jste ochotný/á učit se novým věcem

    Nabízíme:

    • sick days

    Tel.: 773 757 605